Vážení a milí účastníci právě proběhlého 16. ročníku 2023.

 

Děkuji vám mnohokrát za to, že jste jeli, bojovali a dojeli s úspěchem až do cíle. Tentokrát jsou výsledky nezpochybnitelné 🙂 Všichni jste projeli celou trasu a dopustili se opravdu jen pár nepřesností v průjezdních úkolech, takže čas opravdu tentokrát rozhodl. Ondřej Juklík suverénně zvítězil s časem 3h11min a v cíli tak byl jen o pár minut později, než samotní organizátoři… Zanedlouho dorazil Michal Kreuter s časem 3h49min kterého od prvního místa pravděpodobně zdržela vzpomínka na koblihy které se na startu podávaly v dávné minulosti, než se zaprodaly Babišovi… a na třetím místě legendární Tomáš Gothard s časem 3h50min.

Jako poslední, ale statečně nevzdali ani po 5,5hodinách kdy namotali téměř 50km, dorazili Jakub Votruba a Inka Majerová!

Sláva všem!

Ještě jednou děkuji, zachovejte Cyklosvítání přízeň a koncem dubna, začátkem května si vzpomeňte podívat se zase na tento web…příští, 17. ročník se pravděpodobně pojede 16.6….

 

Šimon Caban

 

A neváhejte prosím psát své podněty a připomínky pro vylepšení na mou adresu:

simoncaban63@gmail.com

 

Zadejte si do vyhledávače cyklosvítání : ) tam si pár informací a dojmů najdete…

Šimon

 

Vážení a milí účastníci právě proběhlého 15. ročníku 2022.

 

Děkuji vám mnohokrát za to, že jste jeli, bojovali a dojeli s úspěchem až do cíle. Měl jsem v úmyslu zveřejnit výsledkovou listinu, což beze sporu k zakončení každého závodu patří. Ale v revizi výsledků všech v klidu doma jsem přišel na nepřesnosti, které trochu – ale nikterak zásadně – pozměnily vaše umístění. Pokud vás tato informace zneklidnila vězte, že platí vždy to, co je vyhlášeno a na pozdější reklamace – byť ze strany samotného organizátora – se zřetel nebere 🙂

Ještě jednou děkuji, zachovejte tomu přízeň a koncem dubna, začátkem května si vzpomeňte podívat se zase na tento web…příští, 16. ročník se pravděpodobně pojede 18.6….

Šimon Caban

A neváhejte prosím psát své podněty a připomínky pro vylepšení na mou adresu: simoncaban63@gmail.com